Sosyal Medya Hesaplarımın sıkı takipçilerinin çok iyi bildiği gibi geçen hafta Virgin Radio’da Geveze Show’un canlı yayın konuğuydum.

Yayınımız hafta içi sabah saatlerinde olduğu için, dinlemeyi çok istemesine rağmen iş yerlerinde bu imkanı bulamayacak okuyucularım, benden kayıt almamı rica edince, tabi ki kırmadım. Sürprizim az sonra:)

Sabah 9:00 gibi konuk edileceğim yayın için “Radyodan Sonraki en Büyük İcat” olan Karnaval Radyo’ya geldim. Ofis binasına girdiğimizde, en ufak bir heyecan belirtisi göstermez halde, başta gerçekten çok sakindim.

geveze-show-usengec-sef-virgin-radio-karnaval
Stüdyoda programın benden önceki bölümü devam ettiği esnada, ben etrafta sevgi kelebekleri gibi dolanıyor, en cıvıl cıvıl halimle, kah orada, kah burada, ağzım kulaklarımda takılıp, stüdyo camekanının arkasından, komiklikler, şakalar yaparak kameralara pozlar veriyordum ki, Geveze yayına şarkı arası verdi ve beni de yanına aldı.

geveze show usengec sef

Türkiye’nin en eski ve en başarılı Radyocularından olan Geveze, dünya tatlısı bir insan olmasının yanısıra, tüm radyoseverlerin bildiği gibi çok da eğlencelidir. Hafta içi her gün, 6:30 ile 10:00 saatleri arasında tam 3,5 saat süren canlı yayın programı boyunca, işe gitmek için ister istemez yola koyulan insanları, esprileri, konuk söyleşileri ve telefon bağlantılarıyla sabah mahmurluğundan çıkararak, trafik stresinin etkilerinden uzaklaştırıp, pelte kıvamına getirir.
geveze-show-virgin-radio-usengec-sef
Sabah sabah yandaki arabada tek başına giderken kahkahalar atan birilerini görürseniz, hemen “deli” diye yaftalamayın, büyük ihtimalle radyodaki Geveze’ye gülüyordur:) Mutlu haline özenirseniz, siz de hemen açın 106,2 Virgin Radio’yu, bir anda ne dert kalsın, ne tasa…:)

geveze-show-virgin-radio-usengec-sef

Bu denli başarılı olmasının sırrının “işini çok sevmesi” olduğunu söylüyor ve “ölüyorum bu iş için” diyor Geveze.

Ona “Radyoculuğa başlayalı kaç yıl oldu?” dediğimde önce hiç düşünmeden “21” dedi, sonra bir hesapladı, “Yahu ben alışmışım, yıllardır hep 21 diyorum, meğer 24 sene olmuş, vay be!” diye şaştı kaldı geçen yıllara:) Radyo DJ’liği yanında, 2006 yılında kurduğu “Fazla Mesai” isimli müzik grubu ile özel konser ve showlar da gerçekleştiriyor.

geveze-show-virgin-radio-usengec-sef

Bu kadar rahat rahat, zaten eski arkadaşım olan Geveze ile sohbet muhabbet ederken, artık yerime geçtip, kulaklığımı taktığımda ve canlı yayına saniyeler kaldığını anladığımda ufaktan bir heyecan gelmez mi bana? Millet heyecanlanınca eli ayağı titrer değil mi? Benim de kan şekerim düştü heralde, bir uyku bastırdı ki sormayın:)

Videoyu izlediğinizde belki fark edersiniz, hem en enerjik halimle Geveze ile sohbet ediyor, hem de tik varmışcasına gözlerimi kırpıştırıyorum. Şu Hipoglisemi de, ne “menem” bi’şeymiş yahu:)

geveze-show-virgin-radio-usengec-sef

En nihayetinde o gün Virgin Radio’da Geveze’nin eğlenceli show’unda bol kahkahalı harika bir sohbet gerçekleştirdik.

Bizi Türkiye’nin her tarafından, hatta Dünya’nın dört bir köşesinden Karnaval.com sayesinde, ilgiyle dinleyip, mail yağmuruna tutarak, güzel dilek ve tebriklerini ileten tüm takipçilerime çok çok çok teşekkürler:)
geveze-show-virgin-radio-usengec-sef

Çok istemesine rağmen, fırsat bulamayanlar için ise, eh artık şu duymak için sabırsızlandığınız radyo kaydımıza geçelim isterseniz. Dediğim gibi, size sürpriz yaparak, sadece podcast değil, stüdyodaki ortamı da biraz hissedin diye video kaydı yaptık. Aşağıdaki video açılmazsa, izlemek için buraya da tıklayabilirsiniz.

Böylesine eğlenceli ve samimi bir programa beni konuk ettiği için Gevezeciğime ve güleryüzlü, şeker asistanı Nesli’ye tekrar çok teşekkür ederim.

Yeni bir radyo veya TV programında en kısa zamanda görüşmek üzere, ilgi gösteren herkese benden kucak dolusu sevgiler:)

2 YORUM

SİZ DE DÜŞÜNCENİZİ PAYLAŞIN

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz