Hürriyet Gazetesi Yazarı Dilek Yeğinsü ve Kaan Yeğinsü ile Bodrum

Hürriyet Gazetesinde 2 Tam Sayfa Halinde Bodrum'u Yazıyoruz.

0
hürriyet Gazetesi yazarı Dilek Yeğinsü Kaan Yeğinsü

Cumartesi günlerini iple çekmeniz için işte bir sebep daha! Hürriyet Gazetesi‘nde iki haftada bir her Cumartesi tam 2 sayfa halinde size Bodrum‘da nerede ne yenir, nerede denize girilir? Nerede kalınır? Hangi konser, sergi veya tiyatro gösterisi nerede? hepsi hakkında kendi deneyimlerimizi Dilek Yeğinsü ve Kaan Yeğinsü olarak kaleme alıyoruz.

Dilek Yeğinsü ve Kaan Yeğinsü -Hürriyet Gazetesi Yazarı- Bodrum

BODRUM’DA NELER OLUYOR ŞİMDİ DE HÜRRİYET GAZETESİNDE KENDİ KÖŞESİNDE

Ayrıca instagramda bütün Bodrum‘un ve Bodrum’a ilgi duyanların severek takip ettiği @bodrumdaneleroluyor sosyal medya platformu yanında artık Hürriyet‘de kendi köşesinde! “Dilek Yeğinsü ile Bodrum’da Neler Oluyor?”un da Hürriyet’deki özel köşesinde size o hafta Bodrum‘da katıldığımız tüm davet ve etkinliklerden haberler veriyor olacağım.

Dilek Yeğinsü ve Kaan Yeğinsü -Hürriyet Gazetesi Yazarı- Bodrum- bodrumdaneleroluyor Bodrum'da Neler Oluyor? köşe yazısı

Hürriyet Gazetesi’ndeki Dilek Yeğinsü- ve Kaan Yeğinsü ile Gezgin sayfalarımızın önceki sayılarını Hurriyet.com.tr’den okumanız da mümkün.

Hürriyet Gazetesi Yazarları Dilek Yeğinsü- ve Kaan Yeğinsü ile Gezgin sayfalarımızın İlk sayısını Hurriyet.com.tr’den okumak için tıklayın.

Hürriyet Gazetesi Yazarları Dilek Yeğinsü- ve Kaan Yeğinsü ile Gezgin sayfalarımızın İkinci sayısını Hurriyet.com.tr’den okumak için tıklayın.

Dilek Yeğinsü Kaan Yeğinsü Hürriyet Gazetesi Yazarı
Önceki İçerikBimotif Tasarımları ve Aksesuarları ile Evde Yılbaşı Dekorasyonu
Sonraki İçerik1 milyonluk Soru Neydi? Rabia’nın eline ne kadar geçecek?

SİZ DE DÜŞÜNCENİZİ PAYLAŞIN

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz