Dün sabah arkadaşlarımızla Hilton İstanbul Bomonti’de buluşmuş, keyifli bir kahvaltı ediyorduk ki, o esnada otelin, “Anneler Günü” için çok güzel bir sürprizi olduğunu öğrendim. Hazır kısa bir süre kalmışken, aranızdan “ne yapsam ne yapsam?” diye düşünenlerinize fikir vermesi açısından, bunu duyurmak istedim. Çünkü Anneler Günü’nü Hilton İstanbul Bomonti’de ailenizle kutladığınızda, sevgili anneciğinizin Brunch’ı, otelin hediyesi oluyormuş. Spa paketinde de aynı uygulamayı yapmışlar. Süper bir haber değil mi ama? Ben fikre bayıldım 🙂

Hilton bomonti anneler gunu brunch 3

Bu güzel günde, otelden yaptığım canlı yayınlardan oluşan snaplerin videosuna eğer aşağıda açılmazsa şuradan da ulaşabilirsiniz.

Haydi biraz durup düşünelim! En son ne zaman annenizi, her zaman gittiğiniz cafe ve restoranlar haricinde, daha şık bir mekana götürüp ağarladınız? Biraz onlardan bize “zahmet olmasın” diye böyle bir talep gelmediği için, biraz da kendi koşturmacamız içinde, aklımıza bile getirmediğimiz için genelde anne-babamızı, arada sırada da olsa güzel yerlere çıkarmayı ihmal edebiliyoruz.

Hilton bomonti anneler gunu usengec sef

Hele benim anne-babamı görseniz… Aklılları fikirleri bizi evlerine davet etmek ve tıka basa doyurmak… Hatta yetmiyormuş gibi, ayrılırken de yanımıza bir ton yemek vermek üzerine kurulu bir dünyaları var. Aslında “Anneler günü”, “Babalar günü” gibi kavramlar, biraz da bizim onlara kendilerini özel hissettirmemizi, güzel jestler yapmamızı hatırlatmak için varlar sanki.

Emin olun ki, çocuklarıyla beraberken ve onlardan değer gördüklerini hissettikleri bir ortamda, neşe içerisinde kaliteli zaman geçirmek, onlar için en paha biçilemez hediye…

Ben illa özel günleri beklemiyorum. Snapchat’ten “Usengecsefiniz” hesabımın takipçilerinin de iyi bildiği gibi daha geçtiğimiz günlerde, girdim benimkilerin koluna ve istikametimiz Hilton İstanbul Bomonti’nin içindeki Eforea Spa oldu. Jakuzi keyfi ve masajdan oluşan süper bir gün geçirdik beraber ve ikisi de bayıldılar bu tatlı sürprizime. Şimdi düşünüyorum da iyi ki yapmışım, çünkü geçtiğimiz hafta yolda yürürken, bozuk kaldırım taşları yüzünden annemin ayağı kırılarak alçıya alındı. O güzel günü erteleseydik, şimdi daha da üzülürdüm herhalde.

hilton istanbul nomonti spa 1

Konumuza dönecek olursak, Hilton İstanbul Bomonti’de 8 Mayıs Anneler Günü’ne özel bir de konaklama paketi yapmışlar. Bu programa iki kişilik standart odada konaklama, Spa masajı ve iki kişilik brunch da dahilmiş.Konaklama olmadan da Anneler Günü paketinden faydalanmak isterseniz ise, yazımın başında da bahsettiğim ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz.

Hilton bomonti anneler gunu brunch

Hilton bomonti anneler gunu brunch 5

Yani 8 Mayıs Anneler Günü’nde 12:00 ve 15:00 saatleri arasında yapılacak olan 160 TL değerindeki zengin brunch’a ailenizle katıldığınızda, annenizin brunch’ını otel hediye ediyor. Mesela oldu da sadece ikiniz mi geldiniz? O zaman sadece kendinizinki için ödeme yapıyorsunuz.

hilton bomonti bahce

Hilton bomonti anneler gunu brunch 7Hilton bomonti anneler gunu brunch 4

Aynı hediye sistemi Hilton İstanbul Bomonti’nin içindeki Eforea Spa için de geçerli. Avrupa’nın en büyüğü olan bu eşsiz Spa’da annenizle beraber keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Hem de kişi başı ücret olan 250 TL’yi sadece kendiniz için ödediğinizde bile, anneniz yine otel tarafından misafir ediliyor.

Hilton bomonti anneler gunu spa

Hilton bomonti anneler gunu brunch 6

Hatta ikisini de birleştirerek, bu özel güne önce harika bir brunch ile başlamak ve daha sonrasında da Spa’da unutulmaz bir güne imza atmak eminim ki onun için çok büyük bir sürpriz olurdu. Hala “ne yapsam?” diye düşünmek yerine bence hemen aksiyon alın ve kontenjanları tamamen dolmadan önce, muhakkak rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Hilton İstanbul Bomonti
Rezervasyon ve Bilgi için: (0212) 375 30 00

Önceki İçerikCilt Bakımı ve Saç Bakımında Neler Kullanıyorum?
Sonraki İçerikMcDonald’s’ın Türk Usulü Hamburgeri MaxBurger’i Denedim

SİZ DE DÜŞÜNCENİZİ PAYLAŞIN

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz