Sıkı takip edenleriniz hatırlayacaktır; Haziran ayında Kadıköy’de Baydöner isimli restaurant ile ilgili izlenimlerimi anlatırken, “Allah Korudu da Baydöner İskender’inden “Elektrik” Alamadım” başlığını kullanmak zorunda kalmıştım.

Baydoner5

Çünkü leziz bir İskender Kebabı ardından gittiğim lavabosunda, ıslak ellerimi uzattığım havlu makinası çalışmayınca, kağıt parçası sıkışmış sanarak çektiğim beyaz şeyin, ucu açık ve sadece bir bantla gelişigüzel sarılmış beyaz bir elektrik kablosu olduğunu fark edince şok geçirmiştim.

IMG 7123

Geçtiğimiz gün bu konu ile ilgili Baydöner’in Müşteri İlişkileri Yönetimi’nden bir bilgilendirme mesajı geldi.

Naçizane mekan izlenimlerimde yer verdiğim olumlu ve olumsuz konuları, işletmelerin kendilerini daha da geliştirmeleri için bir fırsat olarak görüp, gerekli adımları attıklarında memnun oluyorum.

İşte bunlardan biri de Baydöner’le gerçekleşti ve uyarılardan sonra bu tehlikeli durumu hemen ele alıp, gerekli aksiyonları gerçekleştirdiklerini belirtmişler.

Baydöner Müşteri ilişkilerini bu manada tebrik ediyor ve objektif yayın prensibim gereği kendilerinden gelen yazıyı aynen yayınlıyorum:

————————————

Değerli Misafirimiz Üşengeçsef,

Öncelikle Kadıköy şubemizde yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı sizlerden özür dileriz.

Bloğunuzda paylaştığınız nazik değerlendirmeleriniz için teşekkür eder, bahsi geçen konu ile ilgili sizleri bilgilendirmek isteriz.

Olay günü Kadıköy şubemizin lavabosunda yaşanan talihsiz olaydan; Aynı gün misafirlerimizin telefon ve mail yolu ile bizlere geri bildirimi sayesin de haberdar olduk ve aynı günün akşamı yaşanan aksaklık giderildi.

Yanı sıra kağıt havlu makinesinin arızası için gelen firma hakkında, çalışanlarımızın ve sizlerin hayatını tehlikeye atacak şekilde tedbirsiz davranması ile ilgili gerekli cezai işlemler uygulanmıştır.

Baydöner olarak her öneri ve şikayeti bir fırsat olarak değerlendirdiğimizi bilmenizi isteriz.
Göstermiş olduğunuz bu hassasiyet için teşekkür eder,sizleri tekrar aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Saygılarımızla

Özgür DOĞANAY

Müşteri İlişkileri Yönetimi

APAZ Gıda ve Enerji San. Tic. A.Ş.

————————————

Önceki İçerikYılın En Büyük İndirimine Davetlisiniz!
Sonraki İçerikGüzelce Dinleneceğiniz Huzur Dolu Bir Tatile Muhtaç mısınız?

2 YORUM

  1. öncelikle tüm bay döner personeline ve ayrıca tere yağı getiren kadir beye çok teşekür ederim . sizede böyle deneyimli personel çalıitırdığınız için çok teşekür ederim kadir beyin güler yüzlülüğü ve sıcak kanlılığı ailecek çok hoşumuza gitti kadir beyin ve bay dönerin başarıların devamını dilerim teşekürler bay döner forum bornova

SİZ DE DÜŞÜNCENİZİ PAYLAŞIN

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz