Bu sene 4. gerçekleşen ve 15 Eylül’e kadar sürecek olan “Seasons of Love” zamanı geldi çattı bile… Bu seneki teması da romantik bir esintiyle bağdaştırılarak “Love Breeze” olarak seçilmiş. Neler oluyor bu etkinlerde biraz bahsedeyim mi size?
usengec-sef-seasons-of-love

“Seasons of Love” boyunca sunulan özel menülerle, İstanbul’un en romantik yazlık mekanlarında, Yaz mevsiminin en hafif atıştırmalıklarını ve bu atıştırmalıklara eşlik eden şarapları, özel ve uygun fiyatlı “Seasons of Love” menüleri ile alabiliyorsunuz.

Anlayacağınız marinaları, terasları, bahçeleri, gün batımı ve ay ışığını, Yaz serinliği ile buluşturan Love Breeze mekanlarında “Seasons of Love” boyunca yıl dönümleri, doğum günleri gibi özel kutlamaları, iyice romantik yaşamak bu şekilde biraz daha kolaylaşıyor.

usengec-sef-seasons-of-love

Hatta Seasons of Love süresince #lovebreeze ve #seasonsoflove etiketleri ile romantik anlarını Instagram’dan paylaşanlar, Seasons of Love’dan sürprizler kazanacakmış. Neler olduğunu bilemiyorum ama, benden söylemesi:)

Her sene olduğu gibi bu sene de bu organizasyonu gerçekleştiren Dude Table’ın özel davetlisi olarak, Sardunya Karaköy’de Seasons of Love menüsünü sizlere, öyle kuru kuruya değil, bizzat yaşayarak aktarmak için için deneyimledim.

usengec-sef-seasons-of-love-sardunya-karakoy
Sardunya Karaköy’de Ayasofya’nın ihtişamıyla daha da güzelleşen harika bir Tarihi Yarımada manzarası sağımda, Boğaz köprüsü solumda, oldukça romantik bir ambiyansta, iki kişilik olmak üzere 90 TL ve 120 TL’lik iki menü hazırlanmış.
usengec-sef-seasons-of-love-sardunya-karakoy

usengec-sef-seasons-of-love-sardunya-karakoy
İlk olarak ortaya, bu leziz siyah üzüm jölesi, kişnişli ballı cevizlerle hazırlanan kubik temalı peynir tabağı servis ediliyor.

usengec-sef-seasons-of-love-sardunya-karakoy

usengec-sef-seasons-of-love-sardunya-karakoy
Ardından da Labne peyniriyle ve frenk soğanlarıyla uyumuna bayıldığım Somon Fümeler ekmek dilimleriyle birlikte masanızı şenlendiriyor.

Amaç doymak değil, böyle güzel ambiyansta, iş çıkışı sevdiceğinizle keyifli, romantik ve kaliteli bir zaman geçirmekse çok ideal:)

usengec-sef-seasons-of-love-sardunya-karakoy
Seasons of Love – Love Breeze’e katılan diğer mekanları, tarih ve tüm detayları www.seasonsoflove.info ‘dan öğrenebilirsiniz.

Önceki İçerikKurban Kavurma Tarifi – Nefis Bir Kurban Kavurma Nasıl Yapılır?
Sonraki İçerikW Istanbul’da Genç Tasarımcılar Yarışması Davetinden…

SİZ DE DÜŞÜNCENİZİ PAYLAŞIN

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz