nazar boncugu1
Geçtiğimiz Cumartesi günü, yakın arkadaşlarımız Hande ve Mutlu’nun dünyaaa tatlısı bebeği Sarp dünyaya geldi.
IMG 9815

Galatasaraylı bir babanın “aslan oğlu” düşüncesiyle başlayan doğum öncesi hazırlıklarda, doğal olarak tüm detaylar “Aslan” teması üzerine yoğunlaştı.

Yavru aslan

Konuyla bizzat ilgilenen güzel anne, ilk günden itibaren adım adım tüm hazırlıklarını planlı-programlı, mutlu-mesut bir şekilde tamamlarken, tüm o süreçte hep bir aradaydık.
25500052faec5e471b5d778ba74d66af

Derken o büyük gün geldi çattı işte. Daha oda kapısının önünde başladı minik Sarp’ın birbirinden şeker dekorasyonu bizi karşılamaya… Heh! dedik, burası bizimkilerin odası işte… Aslan kralın tacını ve patilerini de görünce, iyice emin olduk:)

photo 1
Özenle hazırlanmış bebek süslemeleri ve sunumlarıyla, tek tek ilgilenildiği her halinden belli olan bu suit odada, heyecan dolu aile fertleri kucakladı bizleri. Herkesin gözler mutluluktan hafif bi’ sulanmış ve ağızlar kulaklarda:) Belli ki torun sevgisi bambaşka…

IMG 9525
Görünen o ki Hande; hastanedeki kapı süslerinden, ziyaretçiler için hazırlanan Anı Defteri tasarımına, Lohusa şerbeti sunulacak kadehlerden, hatıra şekerlerine, lokum ve çikolatalardan, isim yazılı süslemelere, hatta Sarp yazılı su şişelerine kadar akla gelen-gelmeyen her şeyi, aslan ve aslan patisi temasıyla organize ederek, çok iyi bir anne olacağının sinyallerini en baştan verdi:)

photo 3
Aylardır anneciğinin karnında gelişimini yakından takip ettiğimiz ve hamilelik süresi boyunca hiç bir yaramazlık yapmayan minik aslan Sarp’ın, vatana millete ve GS camiasına(!) hayırlı bir evlat olmasını umuyor ve başta anne ve babası olmak üzere, tüm ailesini tebrik edip, mutluluklarının daim olmasını diliyorum 🙂
a3f7256eee6656f6e6cfd59e6f09aed5

1 Yorum

SİZ DE DÜŞÜNCENİZİ PAYLAŞIN

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz